Hodnosti

Aktuality, zajímavosti, oznámení... (Current news)

Moderátor: Knihovníci

Knihovník

Příspěvekod X5 » 22 bře 2007 08:42

Ako poznamenal o.ondo rozhodne si to on aké hodnosti tu budú. A basta.
On tu je šéf.
Naposledy upravil X5 dne 22 bře 2007 17:30, celkově upraveno 3

Čtenář

Příspěvekod kolik » 22 bře 2007 13:19

Plne s tebou souhlasim.

Mudrc

Příspěvekod Amy » 22 bře 2007 15:18

X5 píše:No kto tu teraz nespamuje, že Amy?

trafená hus vždy zagága, že X5? ;) keby sme tu s Loydom nevymýšľali psie kusy (aby som nezabudla - aj nekroskop a cccp14), tak ty mlčíš a h***o robíš ;) forum by postupne upadlo a o knihy a forum by už nebol záujem ;) čo takto prestať buzerovať a konečne sa ZAPOJIŤ?!
to platí aj pre kolika

Spamer by dostal dočasnú hodnosť a mne by nevadila, to len vám ide o písmenka, hodnosti a výhry ;) absolútne nechápete o čo nám ide.

Podľa mňa diskusiu v GD nemôžeš nazývať spamom, keď je to práve pre tú príležitosť vyhradené ;) Ďalej žiadosť o knihu tiež nemôže byť spamom, pretože ideš presne za cieľom. Keď už niekto sa 5x spýta, či tú knihu fakt niekto nemá (gErda, či ako sa volá, mi napadla ako prvá)- to už spam je. A rovnako keď ti niekto poďakuje za upload nemôže byť spam. Ty sám si sa sťažoval, že ti nik nepoďakoval, len všetci posťahovali.
Mýliš sa, že nikde taká hodnosť nie je. Asi nie si na tých významenjších forach ;)

O chyby sa nehádajte, keď sa niekomu nepáči, opraví si sám. Ja tiež nemám dokonalé správy, ale keď už ide o EP (ebookforum poviedku - fantasy), tam by sme si pozor aj mohli dávať ;)
Obrázek ... nečum a kráčaj s nami!
Obrázek

Mudrc

Příspěvekod LOYD » 22 bře 2007 15:32

Obrázek
X5
Zajímaly by mne ta mnohá fora, na kterých jsi, že ses nikdy nesetkal s hodností Spamer /a taky Uploader, Cleaner.../. Nejsou mexická?
Spam není, když nedáš link, copak to nechápeš!? Je to příspěvek out, zbytečný, hloupý, nepřínosný, obtěžující... Když jich má někdo 20 /a nic víc/, co s ním?
Chyby: rozlišuj laskavě překlepy, hovorovou řeč atd. a hrubky typu "kuchině". Nikdo nikoho za to nenapadá, jen radí, aby si člověk /ať už dislektik nebo kdokoliv/ zbytečně nedělal ostudu. A taky nezapomeň, že jsme na knižním foru, kde by alespoň nějaká úroveň gramatiky zřejmě být měla.
X5 - zdáš se mi přecitlivělý, paranoidní a strašně vztahovačný. Máš ty vůbec smysl pro humor? Dělej s tím něco!
Obrázek

Knihovník

Příspěvekod X5 » 22 bře 2007 16:12

...
Naposledy upravil X5 dne 24 bře 2007 18:16, celkově upraveno 2

Moderátor

Příspěvekod Radooz » 22 bře 2007 19:12

Vážení přátelé myslím že tohle není téma pro diskuzi a pro diskuzi vyvíjející se tímhle směrem už vůbec ne. Pokud máte někdo nějaký návrh napište ho prosím do knihy nápadů,na diskuzi je tu také příslušný topic. Toť vše díky za pochopení.
Je beznadějné udělat blbuvzdorný program neb blbci jsou geniální...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Heslo k mým archivům pokud není uvedeno jinak je: radooz
Přispějte na chod a rozšíření Ebook Fóra!

Čtenář

Příspěvekod kolik » 22 bře 2007 22:49

Předem bych se chtel všem omluvit neboť tato rozepře vznikla zřejmě kvůli mě. Jen mě trochu roztrpčuje jek se do mě Loyd párkrát navezl omlouvám se upozornil mě na gramatiku, na linky které tu již jsou, za spam. Já se opravdu snažím a proto mě mrzí věty typu :

čo takto prestať buzerovať a konečne sa ZAPOJIŤ?!
to platí aj pre kolika

je to cca par dnu co jsem začal přispívat a v průběhu včerejšího večera jsem procházel SCHÁNÍM a snažil se poslat nějaké linky na knižky (a to i přes to že jsem za ňe nedostal žádná písmenka). Nemá cenu rozebírat na kterých forech je funkce spamer zavedená a na kterých ne ale mrzí mě že touto nepřátelskou atmosférou si odrazujeme (ano dovolím se počítat mezi členy toho fora :lol: ) další přispěvovatele.
Mám z toho dojem že pokud člověk nemá aspoň hodnost čtenáře je tu sledován a hlídán aby náhodou neudělal nejakou škodu. Domnívám se že pokud se někomu má činost na tomto foru nelibí měl by upozornit správce a ten by si mě měl pohlídat upozornit a v nejhorším vykopnout. Což bych byl opravdu nerad. :cry:
Opravdu to myslím vážně, omlouvám se pokud jsem svým proslovem, chováním či jinak někoho dotkl nebylo to myšleno zle. viz zdáš se mi přecitlivělý, paranoidní a strašně vztahovačný. Máš ty vůbec smysl pro humor? Dělej s tím něco!

A nakonec pokud se někoho dotkl můj pravopis, omlouvám se vým o tom budu se snažit na to dávat pozor.

A proto Vás prosím zanechme, všichni rozmíšek mezi sebou a poďme se bavit o KNIHÁCH. Děkuji

Mudrc

Příspěvekod LOYD » 23 bře 2007 17:53

KOLIK/!/:
1/ Upozornil jsem tě na gramatiku v tvém vlastním zájmu, protože je to hledisko, který ukazuje na jistou úroveň osobnosti. A tvou nemoc ti doporučoval eliminovat vyjmen. sl. a automatickou kontrolou pravopisu. Pokud ale budeš psát vým..., nevadí mi to tak dalece jako lži, čímž se dostávám k b.
2/ na žádné linky, které tu již jsou, jsem tě neupozornil, to sis mě spletl...
3/
zdáš se mi přecitlivělý, paranoidní a strašně vztahovačný. Máš ty vůbec smysl pro humor? Dělej s tím něco!
bylo myšleno na X5, všichni to pochopili, ty nikoliv? To mě ovšem velice zaráží...
4/ Není zde nepřátelská atmosféra, nenamlouvej si to a neustále se neomlouvej. Já např. nic nemyslím tak, jak to na první pohled vypadá a můj styl je i má charakteristika osobnosti - ale píšu snad něco od věci?
Tak se upokoj a začni pracovat, já nemám čas s tebou diskutovat, musím dnes zpracovat mnoho materiálu, abych vám přinesl nějaký linky.
Neodpustím si ještě jednu poznámku, ač zase Maragenovi budou vstávat vlasy na hlavě:
Neuráží mě tvůj homosexuální avatar, jsem v této oblasti liberální, i když jsem clean hetero. A ty se mu, A., neposmívej! Nejde o AMY, ta nám ochuravěla…
Obrázek

Čtenář

Příspěvekod kolik » 23 bře 2007 23:59

Prosim?? Tvé poslední narazce jsem nerozumel! Jaky homosexualni avatar??? TO JE OBRAZEK KTERY VYJADRUJE ME SMYSLENI A PROFESI. Jsem clenem humanitarni organizace a ten obrazek naznacuje mou castou cinost.

Schvalne ty chytraku jestli uhadnes jakou! :P

:lol: Nemas v tom trochu zmatek ty pracante? :lol:
Prosím všem kdo čtou mé příspěvky aby omluvili mou diakritiku. Děkuji :oops:

Mudrc

Příspěvekod LOYD » 24 bře 2007 00:37

PM :evil:
Obrázek

Čtenář

Příspěvekod leos » 24 bře 2007 10:10

Zrovna jsem si zacinal zvykat na "Analfabeta" a ted mam mit jine zahlavi? :wink: Navic mi vubec nejde k barve oci! :(
Vazne - neslo by obrazky k hodnostem alespon malicko zmensit? Tim nerikam,ze jsou nejak podstatne,nebo ze ubiraji foru na atraktivnosti 8) .
A kdyz uz je ve hre titul "spammer", nemel by se zavest naopak treba "Saman"? :arrow: TakovyraistlinCZ je na nej "zraly".
:lol:

Pisálek

Příspěvekod kaculka009 » 24 bře 2007 16:41

jo já souhlasim s Ferrym, proč nevyhlásit takové hlasování. Bylo by to velmi zajimavy, sledovat jestli tu má raistlinCZ opravdu taková kvanta přiznivců či naopak. 8)
Ale každopadne nejakou novou speciální hodnost by si asi zasloužil :wink:
Ahoj!
heslo je ratio

Mudrc

Příspěvekod LOYD » 24 bře 2007 16:47

Možná bYste si zasloužili vlastní stránky, protože nač se nervovat s idioty jako jsme my
?
Potíž je v tom, že nikomu chybět nebudete. ..
Naposledy upravil LOYD dne 24 bře 2007 16:58, celkově upraveno 1
Obrázek

Knihovník

Příspěvekod raistlinCZ » 24 bře 2007 16:56

Mili pratele, vidim se ze tu rozbiha diskuze ktera se mi opravdu nelibi. Nac se dohadat o nejake nove hodnosti pro me, ci hlasovani o me oblibenosti :?: Takove hlouposti, neni vubec zadny duvod me vyvysovat nad ostatni. Byl bych tedy velice nerad kdyby jste se kvuli me hadali. Dekuji raist
"Neznalost neznalosti je nemocí ignoranta."
"Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí."
ENJOY IT!

Admin E-book fóra

Příspěvekod o.onda » 24 bře 2007 22:36

NE, speciální hodnosti prozatím nebudou.Nezdá se vám že jiný obrázek pod nickem je malá odměna za hodiny práce pro fórum?Nebo naopak, není to malý trest za spamování a urážení ostatních?Když budu někoho chtít odměnit, nebo potrestat, udělám to efektivněji.Promiňte, ale pro vaše plkání o ničem je tu GD nebo servery typu Xchat.cz. :wink:
Administrátor E-book Fóra o.onda
Obrázek

Přispějte na chod a rozšíření Ebook Fóra!

PředchozíDalší

Zpět na Nástěnka