Seznámení na inzerát

Viděl jsi film, četl jsi knihu, poslouchal jsi muziku, napiš svůj názor... (Your books, music or movies opinions)

Moderátor: Knihovníci

Knihovník

Re: Seznámení na inzerát

Příspěvekod akrevev » 05 kvě 2011 20:10

Flynne píše:Osvícení nápadem nemá nic společného se svátostí, potažmo s náboženstvím. Obrázek

ne? to bych se divila, ty taky nebudeš žádnej svatoušek
navíc svatí sou nudní

Knihovník

Příspěvekod Flynne » 05 kvě 2011 20:18

Svatoušek je vlastnost, svatý je titul. I svatý může být svatoušek, ale také nemusí (a naopak). Já jsem svatoušek, ale za svatého nikdy prohlášen nebudu.

Analfabet

Příspěvekod SvenWiersen » 16 srp 2011 02:25

Jako ajtak si o seznamovani pres seznamku nebo chat (proste pres internet) nemyslim nic dobreho. Samozrejme nejnebezpecnejsi je to pro deti, ktere jsou prece jenom snadneji manipulovatelne, ale i tak... Plati totiz, ze pri psanem projevu vyjadrime vic, nez pri mluvenem, cehoz muze nejaky hajzl hrave vyuzit. Je potreba mit na pameti, ze v psanem projevu se uzasne snadno lze - nemuze nas prozradit vyraz tvare a obecne rec tela (mluvena komunikace probiha na urovni temer vsech smyslu, vc. cichu a zraku).
Obecne tedy tyto postupy seznameni a komunikace (bez predchozi autorizace osob) nedoporucuji, ale uznavam, ze to je castecne moje profesionalni deformace.

Jinak, clovek, ktery si mysli, ze jedine misto, kde by mohl potkat nejaky vhodny protejsek, kdyby ovsem dokazal prekonat prah, je hospoda, neni dusevne v poradku a mel by se sebou neco delat (treba zapracovat na predstavivosti, nebo trochu omezit svoji sebelitost). Chodit se da ledaskam, delat ledacos a daji se pritom potkat super lide. Ja jsem svoji drahou treba "nudne" potkal na brigade (vidite, ze clovek "na papir" keca vic nez je zdravo; schvalne to tu pri auto-korekci nechavam :| ), ale mnoho lidi k tomu vyuziva napr. ruzne sportovni kurzy a akce, turistiku apod.
Bez ceskych znaku nepisu proto, ze si nevazim Cestiny, ale proto, ze jsem programator.

Analfabet

Příspěvekod nejláska » 08 dub 2012 12:16

S internetovýma seznamka taky nemám moc dobré zkušenosti. Ale osobně doporučuju seznámení zde http://www.nahoda.com/. Protože to není obyčejná internetová seznamka, ale opravdová seznamovací agentura, která celou "problematiku" seznámení bere pěkně ze široka, včetně osobních konzultací, seznamovacích akcí atd. Však se podívejte, myslím že nic podobného v ČR není ;) No a hlavně lidi co jsou tam registrovaní se chtějí opravdu seznamovat a né jak u jiných seznamek, kde píšou holky z nudy, nebo kluci se vydávají za holky.

Analfabet

Příspěvekod svejk001 » 13 črc 2012 10:53

Což o to,jde se seznámit třeba i na inzerát,ale chybí tomu ta spontálnost a pověstná jiskra.Já bych si asi inzerát nedával.

Předchozí

Zpět na Vaše názory