Seznámení na inzerát

Viděl jsi film, četl jsi knihu, poslouchal jsi muziku, napiš svůj názor... (Your books, music or movies opinions)

Moderátor: Knihovníci

Mudrc

Seznámení na inzerát

Příspěvekod romanisimos » 03 čer 2009 06:08

Zdravím. Jaké máte zkušenosti s touto formou seznámení? Já se přiznám, že inzerát mám na netu už nějáký ten pátek a bud se mě ozve nějáká to "zvláštní" žena anebo se neozve nikdo :) . Inzerát tam nechávám v podstatě neustále a jen občas změním znění.
Byl jsem tenkrát, když jsem začínal s chatováním(dnes mě tam je vidět velmi vzácně) dost zklamán, kolik bláznů je na netu a co si tam dokazují. Rozhodně je zajímavější seznamovat se v rálu, ale pokud chaty a inzeráty beru, jako další možnost seznámení, tak mě to velmi zklamalo. Co si myslíte vy?

Mudrc

Příspěvekod Phobia » 03 čer 2009 08:01

Tak já při své averzi k hospodám a všeobecně místům, kde je moc lidí a hluk, jsem neměla moc jiných možností než seznámit se přes inzerát. Můj poslední inzerát byl přibližně tohoto znění: Ošklivá, hloupá, zlá, chudá a lakomá hledá protějšek opačných vlastností. :D Za dva dny přišlo osm odpovědí, potom jsem inzerát stáhla, se všemi si chvíli psala a chatovala, pak jsem se s jedním setkala... a teď si po 4 letech bezproblémového vztahu necháváme stavět domeček, abysme v něm při vzájemných sarkastických urážkách zestárli :D. Jak už jsem psala u jiného topicu, oba čteme stejný žánr, navíc oba rádi sportujeme (volejbal, squash, kolo, brusle), chodíme se psem na hory, máme podobný smysl pro humor a bydlíme 20 minut pěškobusem od sebe... A v čem se lišíme, v tom se vzájemně doplňujeme: já jsem ta nedbalá bohémka s uměleckými sklony, on je pečlivý, zodpovědný, puntičkářsky vědátorský typ :D. Prostě haluz, že jsme se našli - patříme k sobě a jestli mám v životě nějaké opravdové přání, pak aby nám to ve zdraví vydrželo navěky :wink:
Nikdy neměj strach ze stínů. Prostě znamenají, že někde nablízku svítí světlo. (Ruth Rendell)
Databáze sci-fi a fantasy literatury - včetně hodnocení a komentářů - na www: legie.info
DOBA HÁJENÍ - co znamená, k čemu je, jak dlouho trvá atd. si můžete přečíst zde: http://www.ebookforum.cz/viewtopic.php?t=10483

Mudrc

Příspěvekod idle » 03 čer 2009 08:18

Já se taky vlastně seznámila díky internetu, i když trošku oklikou. Ale obyčejná seznamka mi přijde jako hledání jehly v kupce sena.
Před pár lety (teda pár - už skoro deset) jsem začala chodit na chat, ale do tématických místností, konkrétně v mém případě hudebně zaměřených, a časem se tam utvořila docela parta, začali jsme se scházet naživo (v hospodě, víkendové srazy a tak). V téhle bandě jsem pak našla svého partnera.
Kromě toho, že v nějak zaměřené skupině lidí se líp najde spřízněná duše, tak taky díky tomu máme spoustu společných kamarádů. Je zajímavý, že tedka už takhle banda v podstatě nechatuje, ale drží pohromadě jinejma cestama.
Můj zápisník je vyroben z recitovatelného papíru.

Mudrc

Příspěvekod misa1989 » 03 čer 2009 10:43

Téhle formě seznamování nějak nevěřím. Fórum je něco jiného, sdružuje lidi se stejným zájmem a to v podstatě bez jakýchkoliv závazků. Ale hledat si přes inzerát partnera...Někdo odpoví, jdete na pár schůzek a když to není to co jste očekávaly, tak prostě říct sbohem? Není nad osobní seznámení. I když vyjímka potvrzuje pravidlo.
Jsem Michal...
My jsme ti Odlišní. Technické krysy, brodící se v oceánu informací.
Na Xtrance tudy...

Obrázek

Moderátor

Příspěvekod misojogi » 03 čer 2009 11:58

Majkl.z.gamez

nechces sa zoznamit so mnou ?
:-D DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:-D
:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Neviete ako spravit kvalitny ebook? Citajte!
tlacitko HLADAT
podporujem dobu hajenia tri roky pre povodne CZ SK knizky, pre preklady pol roka
digitalizujte prednostne starsie tituly

Knihomol

Příspěvekod wizards » 03 čer 2009 13:51

:lol: :lol: Já dělám pro "seznamovaci portal" jak by to nekteri nazvali...

A nejradsi mam normalni seznameni .. :) tam si nikdo nestihne na nic hrát... :lol:

Mudrc

Příspěvekod Phobia » 03 čer 2009 14:17

wizards píše:A nejradsi mam normalni seznameni .. :) tam si nikdo nestihne na nic hrát... :lol:

Seznamte se jak je ctěná libost, lidi, každopádně vám přeju, ať si tu svou lepší polovičku šťastně najdete Obrázek
Nikdy neměj strach ze stínů. Prostě znamenají, že někde nablízku svítí světlo. (Ruth Rendell)
Databáze sci-fi a fantasy literatury - včetně hodnocení a komentářů - na www: legie.info
DOBA HÁJENÍ - co znamená, k čemu je, jak dlouho trvá atd. si můžete přečíst zde: http://www.ebookforum.cz/viewtopic.php?t=10483

Moderátor

Příspěvekod misojogi » 03 čer 2009 20:59

Kód: Vybrat vše
takže, láska moja... kde si??

tu som , kukuk ... :-D

a som stary tucny a plesaty a navyse som hetero
takze smola .. co ?
:-)))))))))))))))))))))))))))))
Neviete ako spravit kvalitny ebook? Citajte!
tlacitko HLADAT
podporujem dobu hajenia tri roky pre povodne CZ SK knizky, pre preklady pol roka
digitalizujte prednostne starsie tituly

Pisálek

Příspěvekod smic » 07 čer 2009 21:51

No ja myslim, ze urcita sance na seznameni existuje. Nevyhoda je, jak tu uz nekteri psali, ze podle vzkazu nemuzeme ani nahodou vedet, kdo se za zpravami skryva. Zase trosku vyhoda je, ze podle vyplneneho profilu (pokud je samozrejme pravdivy) si muzeme lepe vybrat cloveka, ktery se k nam hodi (to v realu je vzdycky trochu zdlouhavejsi).

Ono u seznamek obecne je celkem zvlastni ten pomer mezi muzi a zenami. Kdyz se podivate na nejakou seznamku, tak pocet registrovanych muzu je zhruba 2x vetsi nez zen. Stejne je to i u poctu inzeratu, kdyz se podivam na inzeraty stejne skupiny lidi (nejaka oblast v urcite vekove kategorii), tak v kategorii On hleda ji je nekdy treba 5x vice inzeratu nez v kategorii Ona hleda jeho.

Uz jsem to videl resit v jine diskuzi. Ze kdyz si poda inzerat kluk, tak jestli ma stesti, tak odpovi 1 holka (vetsinou taky nikdo). Naproti tomu holka dostane obvykle mnohem vice odpovedi.

Ja moc moznosti v realu nemam (nikde moc nechodim) a nemam dostatecne sebevedomi nekoho oslovit jen tak na ulici, takze jsem byl nuceny internetovou seznamku taky zkusit. Za asi 8 mesicu odpovedelo asi tak 5 holek, ale u vsech to skoncilo na nekolika zpravach. Ja taky na par inzeratu odpovedel, ale jak jsem zjistil, tak vetsina holek zase na tu odpoved ani nezareaguje (z toho taky jde usuzovat, ze dostane odpovedi mraky). Dalsi veci pak je, ze mi spis chodi vice odpovedi nekde ze zahranici (vetsinou strojem prekladane vety do cestiny), tyhle samozrejme ignoruju, nepochopil jsem, jaky maji ucel.

Takze mi nezbyva doufat, ze to jednou vyjde a odpovi ta prava.

Pisálek

Příspěvekod smic » 08 čer 2009 21:18

no nejsem si jisty, ze to je ten spravny duvod, ale mozne je vsecko...

Mudrc

Příspěvekod romanisimos » 25 čer 2009 06:39

smic píše:no nejsem si jisty, ze to je ten spravny duvod, ale mozne je vsecko...

Možná na tom něco je. Zkuste se podívat na inzeráty holek do nějáké seznamky. Když to shrnu podle sebe, tak tam jsou mladé holčičky, lteré by si měly hrát s panenkama a pak ty ostatní. Ženy tam píší dost divné "inzeráty". Bud si dělají srandu nebo nechápu, co chtěl pánbuh říci. Najít normální inzerát, kdy holka napíše něco o sobě a pokud-možno má i fotku v profilu, je docela kumšt :)

Mudrc

Příspěvekod Phobia » 25 čer 2009 08:07

romanisimos píše:Možná na tom něco je. Zkuste se podívat na inzeráty holek do nějáké seznamky. Když to shrnu podle sebe, tak tam jsou mladé holčičky, lteré by si měly hrát s panenkama a pak ty ostatní. Ženy tam píší dost divné "inzeráty". Bud si dělají srandu nebo nechápu, co chtěl pánbuh říci. Najít normální inzerát, kdy holka napíše něco o sobě a pokud-možno má i fotku v profilu, je docela kumšt :)

Ženy se zřejmě seznamují jednodušeji, protože je o ně zájem :D. A připojím jeden poznatek: když jsem se v jakékoliv ženské společnosti svěřila, že jsem se seznámila se svým přítelem na inzerát přes internet, vrtěly hlavou - prý jim to přijde nebezpečné, na osobní schůzce by se mohl zjevit nějaký psychopat atd., zkrátka by si to netroufly udělat. No nevím, moc dobrou pověst vy chlapi asi nemáte :lol:. Já jsem se v průběhu 5 let tímto způsobem seznamovala 3x a pokaždé jsem měla štěstí na slušné, inteligentní kluky... Pravda, jeden ze seznamovacích osobních "pohovorů" byl učiněné peklo, trapas, neměli jsme spolu o čem mluvit, a jednou se nějaký bachař nedostavil na schůzku (asi mě viděl a včas utekl :D), ale jinak mám zkušenosti vcelku pozitivní.

Pisálek

Příspěvekod smic » 25 čer 2009 13:02

Phobia píše:
romanisimos píše:Možná na tom něco je. Zkuste se podívat na inzeráty holek do nějáké seznamky. Když to shrnu podle sebe, tak tam jsou mladé holčičky, lteré by si měly hrát s panenkama a pak ty ostatní. Ženy tam píší dost divné "inzeráty". Bud si dělají srandu nebo nechápu, co chtěl pánbuh říci. Najít normální inzerát, kdy holka napíše něco o sobě a pokud-možno má i fotku v profilu, je docela kumšt :)

Ženy se zřejmě seznamují jednodušeji, protože je o ně zájem :D. A připojím jeden poznatek: když jsem se v jakékoliv ženské společnosti svěřila, že jsem se seznámila se svým přítelem na inzerát přes internet, vrtěly hlavou - prý jim to přijde nebezpečné, na osobní schůzce by se mohl zjevit nějaký psychopat atd., zkrátka by si to netroufly udělat. No nevím, moc dobrou pověst vy chlapi asi nemáte :lol:. Já jsem se v průběhu 5 let tímto způsobem seznamovala 3x a pokaždé jsem měla štěstí na slušné, inteligentní kluky... Pravda, jeden ze seznamovacích osobních "pohovorů" byl učiněné peklo, trapas, neměli jsme spolu o čem mluvit, a jednou se nějaký bachař nedostavil na schůzku (asi mě viděl a včas utekl :D), ale jinak mám zkušenosti vcelku pozitivní.

A nemohla bys prosim uvest, podle ceho vybiras inzeraty, na ktere odpovis? Ja se snazim inzerat psat tak, jak bych chtel, aby vypadal inzerat protejsku, na ktery bych odpovedel ja. Ale asi to neni to prave orechove, protoze vetsinou zadna holka neodpovi, tak bych asi potreboval nejakou kvalifikovanou radu :-) Diky

Mudrc

Příspěvekod romanisimos » 08 črc 2009 07:46

Phobia píše:

Docela chápu názor, že je to nebespečný spůsob seznamování. Na každém chatu či icq si lidé hrozně vymýšlejí o sobě(někdy pro jistotu nemluví pravdu vůbec:-), ale není zase tak těžké si během povídání na icq vytvořit názor, zda je ta nebo ta osoba blázen, se kterým by člověk nešel nikam. Není to sice stoprocentní, ale dá se to celkem odhadnout.
Já mám spíše problém v tom, že se mě nikdo nuráčí odpovědět na mou odpověd :) .

Analfabet

já to zkoušel

Příspěvekod romail » 16 črc 2009 21:09

Je to docela makačka, ale zrovna vedle mne sedí slečna, kterou jsem na inzerát našel a máme se mooooc rádi. Tak skeptici, hlavu vzhůru. Ale je pravda, že to byl docela hnus, než jsem narazil na poklad :-)

Další

Zpět na Vaše názory