Stahování a pláč....

Ring volný... (General Discussion)

Moderátor: Knihovníci

Analfabet

Stahování a pláč....

Příspěvekod libanofx » 05 led 2009 19:57

Líbí se mi,jak většina lidí pláče nad tím jak nejde stahovat z CZ Share,že je to porád plný a blabala,ale dát podělanou stovku za 60000 mega,aby mohli sthovat profi,to je patrně moc... :? Radši si koupit cigára a chlast...Pravé a nefalšované české povahy, zdravím vás... :lol:

Spisovatel

Příspěvekod Finn » 05 led 2009 20:01

Ale fuj, tohle si nech do diskusí na Novinkách...

Moderátor

Příspěvekod mrtina » 05 led 2009 21:22

Přesunuto z AudioBooks

Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek

Pisálek

Re: Stahování a pláč....

Příspěvekod smic » 05 led 2009 22:30

libanofx píše:Líbí se mi,jak většina lidí pláče nad tím jak nejde stahovat z CZ Share,že je to porád plný a blabala,ale dát podělanou stovku za 60000 mega,aby mohli sthovat profi,to je patrně moc... :? Radši si koupit cigára a chlast...Pravé a nefalšované české povahy, zdravím vás... :lol:

A tebe dava CZ Share nejakou provizi, ze tady delas reklamu? CZ Share uz nikdy nic platit nebudu, jedna zkusenost mi bohate stacila. Chtel jsem si za 100 koupit tech 60 GB nebo kolik to tehdy bylo, poslal jsem SMS a nic... Po dotazu na CZShare me odkazali na provozovatele sluzby: mobilbonus. Po asi 10 emailech na mobilbonus mi sdelili, ze SMS byla poslana jako binarni (vubec nechapu co to ma byt, vzdycky SMS zasadne posilam jako cisty text) a ze bohuzel s tim nemuzou udelat nic, ze mam proste smulu. Po asi 3 telefonatech s operatorem (Vodafone) mi sdelili, ze je to tak, ze SMS byla v binarnim tvaru a jako dukaz dobre vule mi vratili polovinu ceny SMS, tj. 50 Kc. Tech druhych 50Kc ziskal nekdo za nic.
Dodam, ze mi nejde o tu padesatku, jde mi o princip.

Mudrc

Příspěvekod Phobia » 06 led 2009 08:30

libanofx píše:Radši si koupit cigára a chlast...Pravé a nefalšované české povahy, zdravím vás... :lol:

Ne, ty nepravá a falšovaná česká povaho :P , radši si koupit knížky. To ses vážně přihlásil na ebookforum jen proto, abys nám, ksindlům, ukázal, jak jsi na výši? Chápu Finnovu argumentaci, že je na czshare rychlejší upload (měl by si to zdůvodnění strčit do podpisu, aby ho lidi pořád neotravovali), ale nevidím důvod, proč za stahování platit , když jsou dané soubory uložené i na free serverech (a ony jsou, stačí pohledat). Dokud mám možnost volby, platit nebudu :twisted:
Nikdy neměj strach ze stínů. Prostě znamenají, že někde nablízku svítí světlo. (Ruth Rendell)
Databáze sci-fi a fantasy literatury - včetně hodnocení a komentářů - na www: legie.info
DOBA HÁJENÍ - co znamená, k čemu je, jak dlouho trvá atd. si můžete přečíst zde: http://www.ebookforum.cz/viewtopic.php?t=10483

Čtenář

Příspěvekod yoyik » 30 led 2009 10:56

---
Naposledy upravil yoyik dne 31 srp 2009 19:25, celkově upraveno 1

Čtenář

Příspěvekod PeťulkaZA » 16 úno 2009 12:33

Taky si myslím... pokud je tady možnost stahovat free, tak proč platit? A to ani nemusíme utrácet za cigára... který nekouřím, ale radši si právě koupím nějakou papírovou knížku, než abych cpala do czsharu... to radši pohledám dál někde, kde to je free :wink:
Obrázek
Obrázek

Mudrc

Příspěvekod misa1989 » 16 úno 2009 15:45

Placené služby mají svůj význam. Samozřejmě, že jen pro určitý okruh lidí. Když potřebuješ trvale zálohovat data, tak je rapid celkem v poho.
Jsem Michal...
My jsme ti Odlišní. Technické krysy, brodící se v oceánu informací.
Na Xtrance tudy...

Obrázek

Mudrc

Příspěvekod Sosie » 16 úno 2009 15:59

misa1989 píše:Placené služby mají svůj význam. Samozřejmě, že jen pro určitý okruh lidí. Když potřebuješ trvale zálohovat data, tak je rapid celkem v poho.

To mas pravdu. Rapid nenuti cloveka zaplatit. Staci si len pockat aj ked si free user. Nejake CZ alebo HellShare a podobne servery mozu v pohode nastavit ze iba v urcitom case funguje free stahovanie a inak ta automaticky hodi na vyzvu na zaplatenie. Dokaz o prekroceni limitu poctu stahovani nemas ziadny.
Diky bohu za Trance...
Ak mi chcete podakovat, tak prispejte na chod tohto fora. Viac info tu.
Kto nevie ako na TRANCE, nech klikne na tento link.
Nebudte lenivi!!! POUZITE HLEDAT!!!!!
Search (vyhľadávací) plugin pre Firefox 2+ a IE7+ na Ebookforum.

Moderátor

Příspěvekod Radooz » 16 úno 2009 16:40

S tím prvním příspěvkem taky nesouhlasím,je na každém,zda si premium účet předplatí,či ne a samozřejmě zda ho využije. Co se týče CZshare na rozdíl od ostatních uživatelů mám vcelku pozitivní zkušenosti (asi jsem měl prozatím kliku :twisted: ) mám premium na CZshare i na Rapidu jediná výhoda oproti Rapidu je,že není omezený traffic na 2.66 GB denně,Zase na druhou stranu pokud člověk nestahuje filmy jako já tak to bohatě stačí :wink:
Je beznadějné udělat blbuvzdorný program neb blbci jsou geniální...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Heslo k mým archivům pokud není uvedeno jinak je: radooz
Přispějte na chod a rozšíření Ebook Fóra!

Analfabet

Příspěvekod kurupira » 19 úno 2009 08:44

libanofx píše:Líbí se mi,jak většina lidí pláče nad tím jak nejde stahovat z CZ Share,že je to porád plný a blabala,ale dát podělanou stovku za 60000 mega,aby mohli sthovat profi,to je patrně moc... :? Radši si koupit cigára a chlast...Pravé a nefalšované české povahy, zdravím vás... :lol:

také tě zdravím a omlouvám se že ti lezu do textu , nevím jak ti odpovědět , aby to mohli číst všichni ...
Hážeš lidi do jednoho pytle a můžeš být tak hodný a třeba mi můžeš napsat jak se vůbec z toho stahuje , jsem ochotný dát třeba i stovky dvě , ale nevím jak provést pladbu třeba přes poštu , z bankovního účtu platit nechci , protože v knižce internet pro seniory jsem četl , že se toho může zneužít a přes mobil , nevím jak bych byl ůspěšný .
Můžeš klidně popsat jak to Cz share pracuje a také mi můžeš napsat který náš portál kromě centrum.cz vůbec reaguje a to ještě někdy na rapidshere a jinačí servery ....Předem moc děkuji za ochotu Kurupira

Analfabet

Příspěvekod kurupira » 19 úno 2009 08:55

Phobia píše:
libanofx píše:Radši si koupit cigára a chlast...Pravé a nefalšované české povahy, zdravím vás... :lol:

Ne, ty nepravá a falšovaná česká povaho :P , radši si koupit knížky. To ses vážně přihlásil na ebookforum jen proto, abys nám, ksindlům, ukázal, jak jsi na výši? Chápu Finnovu argumentaci, že je na czshare rychlejší upload (měl by si to zdůvodnění strčit do podpisu, aby ho lidi pořád neotravovali), ale nevidím důvod, proč za stahování platit , když jsou dané soubory uložené i na free serverech (a ony jsou, stačí pohledat). Dokud mám možnost volby, platit nebudu :twisted:

Pěkně zdravím pane knihovník , mohl by jste to rozvést o těch serverech co jsou zdarma a jak prcují , ale prosím , polopaticky , přiznám se jsem ještě neskušený , né léty , ale počten hodin na netu ...Předem děkuji za ochotu ...A můj názor na placení je obojaký , jak jsem četl tak lidičkové nejsou spokojení ani z placenými linky / asi o tři komenty níže / zasekávají se a dělají různé neplechy , což je dosti špatné , tak že si myslím , že si člověk nevybere ...Já jsem ochoten třeba i zaplatit , ale požaduji za své peníze perfektní služby ...Jinak je to oničem

Knihomol

Příspěvekod jstadler » 19 úno 2009 11:35

Já jsem si zaplatil už asi potřetí v řadě Rapidshare a jsem spokojený. Myslím si, že pokud se někomu nechce čekat, stahuje hodně a může si to dovolit, proč si za komfort nepřiplatit. Budu-li student nebo mít hlouběji do kapsy, tak si počkám a stáhnu si to pomaleji.
Je pravda, že jsou servery, kde se zadarmo nedá stáhnou skoro nic ,a k těm mám poněkud odpor (nerad bych se mýlil, ale myslím, že je to třeba Megaupload nebo tak nějak..)

Mudrc

Příspěvekod Phobia » 19 úno 2009 11:55

kurupira píše:Kurupira

Tady "slečna knihovnice", taky zdravím :D. Připouštím, vyhledávání konkrétních souborů na internetu se poměrně blbě vysvětluje (laikovi). Sama jsem k nějakému úspěšnějšímu hledání došla až léty praxe. Existují různá fóra, někdy úzce zaměřená - na e-knihy, filmy nebo na hry, na audiobooky atd. Pokud je člověk nezná, základem je google (pro jistotu polopaticky: asi nejkvalitnější internetový prohlížeč). Na adrese
Kód: Vybrat vše
www.google.cz
si do kolonky "vyhledat" potřebuješ vypsat takovou kombinaci slov, aby se hledání co nejvíc upřesnilo - nejen jméno hledaného souboru, ale také předpokládanou příponu (doc, pdb atd.), typ souboru (např. mp3, e-book), nic se nezkazí připsáním slov jako "stáhnout" či "download", je možné přidat předpokládaný server, kde by soubor mohl být uložený (edisk, mediafire, rapidshare, 4shared atd.). Google obvykle něco najde, podle specifikace třeba jen ten jediný správný soubor anebo třeba taky spoustu přidruženého balastu, ale najde (někdy je ke stažení nutná registrace). Ovšem ta správná volba výrazů pro vyhledávání, to chce praxi a trpělivost - zkoušet, zkoušet, zkoušet :wink:
Ohledně placených serverů nemám zkušenosti, ale jsem registrovaná na několika neplacených (bez problémů). A ty, kde se není třeba registrovat, třeba mají jistá omezení, přesto s nimi obvykle nemám potíže. Tak proč platit, když nabízené služby placených serverů nejsou nijak nadstandardní?
Hezký den přeju :)
Nikdy neměj strach ze stínů. Prostě znamenají, že někde nablízku svítí světlo. (Ruth Rendell)
Databáze sci-fi a fantasy literatury - včetně hodnocení a komentářů - na www: legie.info
DOBA HÁJENÍ - co znamená, k čemu je, jak dlouho trvá atd. si můžete přečíst zde: http://www.ebookforum.cz/viewtopic.php?t=10483

Čtenář

Příspěvekod yoyik » 19 úno 2009 17:30

---
Naposledy upravil yoyik dne 05 zář 2009 13:23, celkově upraveno 1

Další

Zpět na Obecné diskuze