Žena neví co chce a nedá pokoj dokud to nedostane, aneb válk

Ring volný... (General Discussion)

Moderátor: Knihovníci

Knihovník

Příspěvekod virago666 » 13 kvě 2008 12:03

Prej nikdo nic? Ty provokatere! :D
Se ti to tady vytahuje, kdyz je tady bab, co bys na prstech jedny ruky spocital a jeste by jsi klidne mohl byt tesar! :lol:
A nejake "moudro" o misogynech neznas? :wink:

Pisálek

Re: Válka pohlaví

Příspěvekod KarlaCyprus » 13 kvě 2008 17:10

locomachine píše:Nikdo nic? Tak jinak. Je li rodina základ státu, pak žena dělající kariéru je protistátní živel a měla by být daňově znevýhodněna. Kdyby ženy nebyly zaměstnávány vzrostla by cena mužské práce.

TAK TADY PRESNE VIDIME, PROC JE KNIHOMOL KNIHOMOLEM :D

Kdo nema zenu, ma knihu :oP

Knihovník

Re: Misogyn....

Příspěvekod virago666 » 13 kvě 2008 22:16

locomachine píše:Víte proč se ženy malují a voněj?...

to vi prece kazde male dite - protoze jsou hnusny a smrdej :wink:
tim nas nedostanes, zkus neco slozitejsiho...
jinak do ÚRV bych se prihlasila, ale kdo to bude vyucovat? az na ten sex teda, v tom mas jiste jasno :D

Knihovník

Re: Lepší svět všem!

Příspěvekod virago666 » 14 kvě 2008 09:24

locomachine píše:Vznikly by ÚRV (Ústavy rodinné výchovy), Kde by se dívky učily teorii sexu a praxi vaření, výchovy a rodinné ekonomie...

No teorie dulezita, ale praxe je zeleny strom zivota - nevim, jestli ty osobne by jsi chtel treba prostitutku - teoreticku :D
Praxe vareni je dobra, ale to mam v maliku - zvladam caj, kafe, michany vajicka (doprava i doleva!) a poflamovou cesnecku a gulas - to je pro zivot plne postacujici...
K vychove - tam je to slozitejsi, to ze me nekdo vychoval, neznamena, ze jsem vychovana...
A rodinna ekonomie je uplna sranda - od mala vim, ze chlap doma rozhoduje o tech dulezitych vecech - jako je reseni globalniho oteplovani, jestli se zucastnime valky v Iraku, co s hladomorem v Africe, atd. a zenska jen o tech podruznostech - za co se utrati manzelova vyplata, kam na dovolenou...
Prospela bych v ÚRV? A diplom dostanu postou nebo bude slavnostni inaugurace? :wink:

Mudrc

Příspěvekod Sosie » 14 kvě 2008 09:44

Vsak sme v modernej dobe. Take veci sa uz studuju cez internet...
Obrázek
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ak mi chcete podakovat, tak prispejte na chod tohto fora. Viac info tu.
Kto nevie ako na TRANCE, nech klikne na tento link.
Nebudte lenivi!!! POUZITE HLEDAT!!!!!
Search (vyhľadávací) plugin pre Firefox 2+ a IE7+ na Ebookforum.

Knihovník

Příspěvekod virago666 » 14 kvě 2008 09:54

Sosie píše:Vsak sme v modernej dobe. Take veci sa uz studuju cez internet...

to byl teda fofr! :D
ale zrovna v tomhle "odvetvi" jsem se znalostma moc nevytahovala :wink:, presto dekuji...
jen me tedy, panove, docela udivuje, ze zrovna inteligentnejsi polovina lidstva :wink: prosazuje v tomto oboru teorii, vyuku jeptiskami nebo studium pres net :lol:
P.S. ted, kdyz jsi opravil cz znaky, tak uz je v tisku a odpo bude na stene :D

Mudrc

Příspěvekod Sosie » 14 kvě 2008 10:26

virago666 píše:jen me tedy, panove, docela udivuje, ze zrovna inteligentnejsi polovina lidstva :wink: prosazuje v tomto oboru teorii, vyuku jeptiskami nebo studium pres net :lol:

Dnesna extremna doba si vyzaduje extremne riesenia. V laboratoriach ÚRV testuju novy preparat, ktory by pomocou stimulacie zliaz priamo zvysoval chut zien na sex, zlepsoval kucharske schopnosti a hlavne bude potlacat migreny a pravidelne obdobia zvysenej nervozity. V dobe ked sa tento preparat uvedie na trh zavladne svetovy mier a nadviazeme komunikaciu s mimozemstanmi... :)

Knihovník

Příspěvekod virago666 » 14 kvě 2008 10:36

Sosie píše:...extremne riesenia... preparat, ktory by pomocou stimulacie zliaz priamo zvysoval chut zien na sex... :)

tak jen aby jste se pak financne (***, clavin...) i fyzicky s tema nastimulovanyma nymfomankama nezruinovali :D
co by jste bez zenskejch delali?... ja vim, ochocili by jste si jiny domaci zvire :lol:

Mudrc

Příspěvekod Sosie » 14 kvě 2008 10:44

virago666 píše:tak jen aby jste se pak financne (***, clavin...) i fyzicky s tema nastimulovanyma nymfomankama nezruinovali :D
co by jste bez zenskejch delali?... ja vim, ochocili by jste si jiny domaci zvire :lol:
Ale nastimulovane nynfomanky by konecne zistili ake to je ked sa cely zivot a myslenie toci okolo 20 centimetrov a co s nimi urobit... :lol:

Knihovník

Příspěvekod virago666 » 14 kvě 2008 10:55

to loco :wink::
To, ze jsem baba, logicky neznamena, ze jsem uplne blba a ze nemuzu mit rada klasiku (jak Wericha tak Pulp). Od koho to mas? Od nich? Voni toho dost nakecaj... :wink:
jinak za spolehlive rozpoznanou repliku Winstona Wolfa mas u me take plus... nepomaha ti nejaka baba? :lol:
to Sosie:
klobouk dolu, timhle jsi me dokonale odzbrojil, to fakt nemuze zadna baba pochopit :lol: otazka je, jestli s timhle myslenim a "problemem" by uz nebyly zajimavejsi spis na pokec o fotbale, nenastimulovanejch zenskejch a problemem "kam s nim"...

Knihovník

Příspěvekod virago666 » 14 kvě 2008 11:28

locomachine píše:Vím, že existují zdravotní bratři, ale neslyšel jsem o zednici nebo kopáčce. Takže zpět do kuchyní a ložnic! :-D

neslysel, ale urcite cetl... a nevypadalo to teda ruzove - dobre napsane, docela mi z toho sel mraz po zadech...
Ale nebud tak radikalni, nemohla bych dostat vyjimku a mit prodlouzenej retez az ke compu? V posteli a na sporaku se mi bude blbe digitalizovat :wink:
Jinak teda, kdyz to tak ctu, tak mas doma bud tezkou sufrazetku a nebo se tim snazis nejakou nahnat primo do sve loznice a kuchyne :D

Knihovník

Re: To: Virago666

Příspěvekod virago666 » 14 kvě 2008 11:52

locomachine píše:3. Tohle je to pravé téma pro řádnou hádku!:-D

vsak proto jsi tohle vlakno zakladal, ne? :D ale neni to ono, neni nad hadku live (aspon bys me nepodeziral, ze mi za zadama stoji chlap) :lol:
//edit - navic ti teda neverim, ze si tam chces nahnat slepici, ktera by se dala :wink:

Mudrc

Příspěvekod Amy » 14 kvě 2008 12:14

virago, pozerám, že tu zastupuješ menšinu :lol: až dve baby ste sa ozvali :D
nuž, niektoré locove vtípky boli fakt dobré :D keď mi niečo napadne, hodím sem aj ja jeden :D
Obrázek ... nečum a kráčaj s nami!
Obrázek

Knihovník

Příspěvekod virago666 » 14 kvě 2008 12:21

Amy píše:virago, pozerám, že tu zastupuješ menšinu :lol:...nuž, niektoré locove vtípky boli fakt dobré :D

tvym vstupem do diskuze se to srovnalo na 3:3, ale pro nas :D
a loco vi, ze ho mam rada i kdyz je misogyn :lol:

Mudrc

Příspěvekod Amy » 14 kvě 2008 12:24

rada som pomohla :lol:
Obrázek ... nečum a kráčaj s nami!
Obrázek

Další

Zpět na Obecné diskuze