Přispějte na chod a rozšíření Ebook Fóra pomocí PayPal!

Ring volný... (General Discussion)

Moderátor: Knihovníci

Analfabet

Příspěvekod PetBad » 22 čer 2007 15:19

wrzx píše:
teraz vravis o vlocke?

jojo

Mudrc

Příspěvekod LOYD » 22 čer 2007 15:40

to PetBad: pokud jsi ty ten majitel FTP a chceš tady z lidí dělat idioty, musím tě ujistit o tom, že nejsi Bůh, sám zvažuju vytvoření FTP. Pak tedy mluv jasně a srozumitelně, dávej nabídky, klaď podmínky a nedělej si z nikoho legraci. Thank!
Obrázek

Analfabet

Příspěvekod PetBad » 22 čer 2007 16:02

LOYD píše:to PetBad: pokud jsi ty ten majitel FTP a chceš tady z lidí dělat idioty, musím tě ujistit o tom, že nejsi Bůh, sám zvažuju vytvoření FTP. Pak tedy mluv jasně a srozumitelně, dávej nabídky, klaď podmínky a nedělej si z nikoho legraci. Thank!

Já dělám z lidí idioty, ty zase chytrýho. Hele, necháme toho.

Mudrc

Příspěvekod LOYD » 22 čer 2007 16:12

Já dělám z lidí idioty, ty zase chytrýho.

Ta věta nemá stylisticky smysl... Stejně jsi jeden z nás, ale pod jiným nickem.
Obrázek

Analfabet

Příspěvekod PetBad » 22 čer 2007 19:42

Když sem říkal, najděte si mne, myslel jsem jinde než tady :) pokud to bude fungovat tady, tak se obracejte na o.ondu. Teprve když to fungovat nebude, zkuste třeba Googla, co já vím :D
Nechci lízd o.ondovi do zelí, to snad berete, ne?

Sem moc nechodím a nevšimnu si třeba, a lidi neznám... tak asi tak, ju?

Moderátor

Příspěvekod mrtina » 22 čer 2007 19:54

PetBad píše:Když sem říkal, najděte si mne, myslel jsem jinde než tady :) pokud to bude fungovat tady, tak se obracejte na o.ondu. Teprve když to fungovat nebude, zkuste třeba Googla, co já vím :D
Nechci lízd o.ondovi do zelí, to snad berete, ne?

Sem moc nechodím a nevšimnu si třeba, a lidi neznám... tak asi tak, ju?

Nevšiml jsem si, že by tu byla nějaká paranoia - zákaz jmenovat konkurenční fórum. ;-)
Pokud se nepletu, je možné tě zastihnout na warforu v sekci ebooks

Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek

Analfabet

Příspěvekod PetBad » 22 čer 2007 19:58

No, jasně. Na celým wf. A v comix foru a na kocogelu, taky.

Ty čtyry loginy, co mi o.onda o ně psal, už sem vám založil - sry, že až teď, ale tu PM z úterý sem si nevšim, dokud mi o.onda neposlal mejla :)

P.S. tu paranoiu taky nechápu - dyk z více stromů víc kape, ne? :roll:

P.P.S. jaxe tady zapisujou smajlíky?
P.P.P.S. jo, normálně, jen nejsou vidět v náhledu.

Mudrc

Příspěvekod LOYD » 22 čer 2007 22:26

Prostě nerozumím...Kdo, co...?
Obrázek

Analfabet

Příspěvekod PetBad » 23 čer 2007 08:07

Nenavážej se do mne, LOYDE, fakt to nemá cenu. Nebudu ti oponovat.

Kdo sem co sem se dá snadno zjistit. Nic ti nechci udělat, nic ti nechci vzít, a už vůbec se ti nechci přizpůsobovat. Nezajímají mne žádné hierarchické ani teritoriální půtky.

Je to jako s každým. Chceš bejt kamarád, dobrá. Nechceš bejt kamarád, taky dobrá. A protože se neperu, s nekamarádama mlčím. Nic víc, nic míň.

Mudrc

Příspěvekod LOYD » 23 čer 2007 08:23

Nenavážím se do tebe, jen nesnáším bezprizorní lidi, je to mor společnosti a všechny nás ničí. Píšeš: "neperu se", pak tedy, až ti někdo bude souložit slečnu, budeš pouštět slzy z okna a myslet si, že je to na tomhle světě takhle zařízeno? Aokay, ale 10x, 20x a pak budeš psychopat, co vezme do ruky zbraně a zabije kohokoliv, takže tohle na mě nehraj, mám 2r psychologie a REÁLNOU VÁLKU v těle...
Obrázek

Analfabet

Příspěvekod PetBad » 23 čer 2007 08:32

Jéžiši...

bezprizorní, z ruského "bez prizora", bez dozoru. Původně o sirotcích z občanské války, kteří devastovali a terorizovali okrajové části Moskvy, Petrohradu a dalších velkých měst. Lenin a Stalin to s nimi později vyřešili tak, že je poslali "kalit ocel" hlavně na magistrálu.

V pátek jsem měl s manželkou dvaadvacáté výročí. Až mi ji někdo bude souložit, budu se se zájmem dívat, je to furt hezká holka.

Celej život jsem tremp. Fakt si myslíš, že nad agresí budu pouštět slzičky? Že se nechci prát, když to nemá smysl, znamená jenom, že nebudu fackovat každýho fakana, jehož chován í na ulici se mi nelíbí.

Za co tě z psychologie vyhodili?

A hlavně, co je v tomhle, kromě dějepisné vsuvky, o knížkách?

Mudrc

Příspěvekod LOYD » 23 čer 2007 10:25

Nevyhodily, jen se brala na VSCHT před revolucí jako volitelný předmět...
Ty bys mě neseznámil s tvojí ženou? Aby ses púak tomu smál... nebo z troho měl radost, jak píšeš. Moižná bych jí toudělal tak, že by na to v životě nezapomněla!
Co dál nám o sobě prozradíš? Jsi docela charakterní člověk. Mého věku. A pškný ženský, seznámíš mě tedy, jsem volný.
Obrázek

Moderátor

Příspěvekod mrtina » 02 črc 2007 05:54

Sosie píše:A nebolo by jednoduchsie mat jeden ucet v CR a jeden na SR (hoci aj CSOB). A raz do mesiaca posielat peniazky z uctu na ucet. Mne je tiez najjednoduchsie poslat peniazky prevodom. Na PayPal sa mi neda zaregistrovat ucet lebo nemam VISA kartu ale hlupe Maestro... :evil:

Ted jsem narazil na službu EUROGIRO, kterou nabízí Poštovní spořitelna (tedy každá pošta). Není třeba mít založený účet. Převod z ČR do SK s připsáním na účet stojí 50,- což je ještě docela slušná cena...

Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek

Mudrc

Příspěvekod Sosie » 02 črc 2007 08:12

mrtina píše:Ted jsem narazil na službu EUROGIRO, kterou nabízí Poštovní spořitelna (tedy každá pošta). Není třeba mít založený účet. Převod z ČR do SK s připsáním na účet stojí 50,- což je ještě docela slušná cena...

U nas je to trosku drahsie. 100,- je poplatok Postovej banke a 150,- za prevod na zahranicny ucet. Ale u mna sa to vyriesilo samo. O dva tyzdne idem do na navstevu nasich ceskych bratov a tam zaplatim. :D VISA karta sa uz tiez vybavuje...

Admin E-book fóra

Příspěvekod o.onda » 18 črc 2007 14:34

Přidán odkaz na nový systém http://www.advercash.net/signup.php?ref=ebookforum .
Administrátor E-book Fóra o.onda
Obrázek

Přispějte na chod a rozšíření Ebook Fóra!

PředchozíDalší

Zpět na Obecné diskuze