ZLO

Ring volný... (General Discussion)

Moderátor: Knihovníci

Mudrc

ZLO

Příspěvekod LOYD » 14 dub 2007 15:16

Něco se stalo, víme to všichni.
Je mi absolutně jedno, jestli X5 odešel z tohohle fora kvůli mně a Amy, což nám napsal na rozlučku. Je mi to jedno z toho důvodu, že nikdo mu nic neudělal.
Je to slabý člověk a takovýho jedince bych si rozhodně do čety nevzal. Rozsypal by se při prvním výstřelu, při prvním výbuchu by se počural a kdybychom se dostali do zajetí, vyzradil by jméno matky za svobodna. Takoví lidé nemůžou ani být vojáci, mít rotwailery a když náhodou projdou testama na ZP, zastřelí jen sami sebe! Dooren vám to řekne…
Já se o sebe vždycky nějak postarám, ale Amy za nic nemůže, snad se mezi nás opět vrátí… Je to skvělá ženská! Ogg to ví taky, že? 3
LOYD
Obrázek

Pisálek

Re: ZLO

Příspěvekod ogg » 14 dub 2007 15:47

LOYD píše:Něco se stalo, víme to všichni.
Je mi absolutně jedno, jestli X5 odešel z tohohle fora kvůli mně a Amy, což nám napsal na rozlučku. Je mi to jedno z toho důvodu, že nikdo mu nic neudělal.
Je to slabý člověk a takovýho jedince bych si rozhodně do čety nevzal. Rozsypal by se při prvním výstřelu, při prvním výbuchu by se počural a kdybychom se dostali do zajetí, vyzradil by jméno matky za svobodna. Takoví lidé nemůžou ani být vojáci, mít rotwailery a když náhodou projdou testama na ZP, zastřelí jen sami sebe! Dooren vám to řekne…
Já se o sebe vždycky nějak postarám, ale Amy za nic nemůže, snad se mezi nás opět vrátí… Je to skvělá ženská! Ogg to ví taky, že? 3
LOYD

samozrejme, urcite to tu vi mnohem vic lidi....

Mudrc

Příspěvekod Amy » 14 dub 2007 18:04

pozor, ja som nikam nešla... to to sprosté zaracha :evil: otcovi sa vymazali záložky a bola to vraj zase moja chyba, tak zaracha ;)

Keď chce X5 odísť, nech si ide. Ako keby som ja mohla za to, že on je slepý a nevšimne si dátum. Potom vyskakuje, keď ho niekto opraví a skáče na mňa, nadáva mi a ani si neprečíta spiatočnú PM. S takými ľuďmi si ja už nemám čo povedať, keď majú len vlastnú pravdu a druhého ani nepočúvajú ;)

The End!
Obrázek ... nečum a kráčaj s nami!
Obrázek

Mudrc

Příspěvekod LOYD » 14 dub 2007 18:08

jsem moc rád, že jsi zde, AMY!!!!!!!!!!!
Obrázek

Analfabet

Příspěvekod PO-tvor » 14 dub 2007 18:47

Hm...niečo som prepásol, to asi preto, že jaksi nemám čas v poslednej dobe, takže som nesledoval fóra, na ktorých som prihlásený...
Aký to je vlastne rozpor medzi X5 a Loydom? Je to niečo také, čo sa nedá urovnať? Čo sa musí riešiť odchodom jedného z aktérov? :?
Na tej foto, to nie som ja... :D

Mudrc

Příspěvekod LOYD » 15 dub 2007 09:47

Mně neudělal nic, vlastne s takovými lidmi ani nediskutuju, jsou nemocní a mohu je jen litovat.
Problém je ten, že si nebudou dovolovat na ženy! Amy byla z něčeho moc špatná a protože je to “čistý člověk“, nemůžu jí nebránit. Vlastně se nic nestalo, jen proběhly nějaký PM a maily. Ten rozlučkový X5 bys ani číst, doktore, snad nechtěl. Smazal jsem ho se shiftem jako ostatně všechny spamy…
Obrázek

Zpět na Obecné diskuze