Oheň na škole

Ring volný... (General Discussion)

Moderátor: Knihovníci

Analfabet

Re: Oheň na škole

Příspěvekod žbluňk » 26 srp 2012 19:45

No podle toho příběhu, bude autor nějaký arogantní hejsek, co se vzteká, že všechno není podle něj... (Samozřejmě se dá souhlasit s tím, že vyučující jsou často dost mimo - ale jsou to holt taky jenom lidé, nebudu se přít ani o tom, jestli je správný ten systém přerozdělování peněz apod. Reaguji spíš na tu hlavní příběhovou linii "Všichni jsou proti mně a přitom jsem tak skvělý a vtipný").

Analfabet

Příspěvekod fire2212 » 26 srp 2012 20:41

žbluňk myslím, že jsi nepochopil myšlenku tohoto příběhu. Zkus si to přečíst ještě jednou. Víš časem to všechno postupně začneš chápat proč jsem se v některých situacích tak zachoval. Ale stručně ti naznačím co jsem tím chtěl říct, že kam směřujeme ...
Celý náš systém a ne jen školní je proveden tak abychom do něj vráželi peníze. A výsledek? Finanční systém kolabuje a politici nám stále lžou, že se více méně nic neděje. Stačí se podívat jaká je situace v Řecku, Španělsku, Itálii av dalších zemích. Je každého osobní věc jak se zachová. Já jsem reagoval proto tak, protože už jsem měl toho všeho plné zuby co se všechno dělo a stále děje. Svět se řítí do jedné velké katastrofy. Jediná cesta je si to uvědomit a udělat něco proto abychom se nato připravili a pokusili se to zastavit. Protože už není cesty zpět.

Já jsem napsal můj skutečný a pravdivý příběh jak se to odehrálo a nikde netvrdím, že jaký jsem skvělý a vtipný. To je jen tvůj názor.
Naposledy upravil fire2212 dne 26 srp 2012 20:57, celkově upraveno 2

Analfabet

Příspěvekod fire2212 » 26 srp 2012 20:41

Jelikož mi vymazali můj namluvený příběh na adrese http://www.uloz.to/xjxNhWP/ohen-na-skol ... o-mp-3-rar Tak jsem ho chtěl nahrát zpět. Ale když jsem se o to pokusil tak jsem zjistil, že prý ... Soubor Oheň na škole - mp3.rar je autorsky chráněný. Může být použít pouze coby osobní záloha autorsky chráněného díla a jeho veřejné šíření není povoleno. Autorem jsem já a chci aby to bylo veřejně šiřitelné. Zajmalo by mne kdo si dělá na můj příběh autorská práva. Nebo žeby to někomu vadilo a schválne to vymazali? To už i na ulož.to je cenzúra? Nahrál jsem to ještě jednou ale musel jsem trochu změnit název. Jen doufám, že to opět někdo nevymaže.

http://uloz.to/xDzwXWM/fire-at-school-o ... cz-mp3-rar

Analfabet

Příspěvekod žbluňk » 27 srp 2012 19:02

Jak jsem již psala - o tom, že systém není dobře nastaven se nepřu.

Nicméně mám za to, že člověk se má (a v akademickém prostředí obzvláště) chovat slušně.
A promiň, ale jak mám brát vážně stížnosti někoho, kdo:
- podvádí při testu
- následně zesměšňuje dozor, který jen dohlížel na to, abys nebyl zvýhodněn oproti studentům, kteří se doopravdy připravili
- vážně nechápe proč nemůže při testu jako kalkulačku používat mobil (zvlášť když v jiné části dokumentu píšeš, že si do něj ukládáš taháky) a rozhořčuje nad tím, že byl pokárán poté, co se otáčel během testu
A cože oni po tobě chtěli u miniobhajob i odborné znalosti?? Hrůza - počkat, to je vlastně dobře, protože proto tam sakra jsi - aby ses něco naučil...

Víš systém může být špatný, ale většinu těch věci, co jsi popsal sis způsobil sám tím, že jsi arogantní a nezodpovědná lajdák...

Btw - co jsi provedl tomu svému vedoucímu diplomky, že tě tak nesnáší? V jedné té části se mu omlouváš, žes to přehnal, ale nikde jsem tam neviděla, co jsi mu udělal...

A tou část, kde máš být třeskutě vtipný, jsem myslela toto: "Tak jsem si z něj trošku začal dělat srandu, že jestli se mu náhodou nelíbím, když tak mě pořád sleduje."

Tak dobrá k tomu systému a vkládání peněz do něj - jak by sis to tedy představoval jinak? Jak jinak by podle tebe mělo být financováno školství?
Ano souhlasím, není ideální, že školy dostávají peníze zas studenta, který započne ročník - protože pak si tam nechávají i ty špatné, co by jinak neměli na to dostudovat. Na druhou stranu je tu určitý tlak na to, aby co nejvyšší procento obyvatel mělo titul... Tak jak na to? :)

Analfabet

Příspěvekod tommy654 » 05 zář 2012 16:39

Naposledy upravil tommy654 dne 15 dub 2013 07:54, celkově upraveno 5

Analfabet

Příspěvekod fire2212 » 23 zář 2012 12:46

žbluňk nechci se opakovat prosím tě přečti si ještě jednou ten příběh a to co jsem ti napsal předtím. děkuji za pochopení

Analfabet

Příspěvekod fire2212 » 07 říj 2012 17:07

Zpět na Obecné diskuze