Kindle Touch - Zvuky displeje

Ring volný... (General Discussion)

Moderátor: Knihovníci

Analfabet

Kindle Touch - Zvuky displeje

Příspěvekod SagiCZ » 03 dub 2012 20:21

Ahoja,

tak jsem se stal čerstvým majitelem Kindle Touch. Mám to tak trošku na zkoušku. Dopředu jsem počítal s tím, že ho možná vrátím do 14 dní.

Zatím jsem ale příjemně překvapen. Ovládání je skvělé, odezva překvapivě rychlá. Jen provedení mi nepřijde úplně stoprocentní, zadní kryt je takový slaboučký a celkem volně uchycený, nehýbe se ale trošku se prohýbá a dělá taková click zvuk. Na spodní straně pod displejem ty dva plasty také nedoléhají úplně dokonale, řekl bych tak 0.3mm..

Chtěl bych se ale zeptat na jednu věc, které jsem si brzo všiml. Když dám ucho tak 2 cm od displeje a přehodím Kindle na další stránku (kdykoliv se aktivně mění zobrazení displeje) slyším poměrně výrazný bzučivý zvuk. Není možné to slyšet z normální čtecí polohy. Zajímalo by mě, jestli je tohle vlastnost e-inku, měl by to tedy mít každý kindle i jiné čtečky.

Mohl by jste to někdo zkontrolovat?

Možná mám zase nějaký defektní přístroj, stává se mi to velmi často. :mrgreen:

Analfabet

Re: Kindle Touch - Zvuky displeje

Příspěvekod semihoc » 10 dub 2012 12:11

Mám Kindle 4 nedotykový a při přepnutí stránky mi to "bzučí" taky. Ale vůbec bych to nezaregistroval, kdyby si na to neupozornil. Člověk opravdu musí přiložit ucho ke čtečce, aby to zaregistroval.
Zřejmě je to vlastnost e-ink.
Kindle 4
nedotykový

Zpět na Obecné diskuze