Jaké pouzdro na Kindle 4 ?

Ring volný... (General Discussion)

Moderátor: Knihovníci

Analfabet

Jaké pouzdro na Kindle 4 ?

Příspěvekod xxx1 » 15 úno 2012 17:44

Měl jsem půjčenou 4-ku, která má suprový pouzdro
Kód: Vybrat vše
http://obrazky.volne.eu/out.php/i6428_pouzdro.jpg

Na vrchu slabá hnědočervená kůže, uložení čtečky v silikonu a bomba je integrovaná vyklápěcí lampička (šipka). Desky jsou slabé, ale velmi pevné. Čtečka při zavření vypadá jako zápisník.
Chtěl bych si pouzdro koupit na svoji vlastní čtečku, ale nikde jsem ji v prodeji nenašel. Jak je asi ta integrovaná lampička připojená ke čtečce? Nevím
Jenom na propagačním snímku jem pouzdro viděl
http://www.chytreelektro.cz/fotky16717/6.jpg

Viděl jste to někdo někde, kde by bylo ke koupi?

Analfabet

Re: Jaké pouzdro na Kindle 4 ?

Příspěvekod xxx1 » 15 úno 2012 20:58

Jo, už jsem pouzdro našel - je tady a je pěkně drahý (1100Kč) :roll:
http://www.amazon.com/Amazon-Kindle-Touch-Lighted-Leather/dp/B004SD2562/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1329333371&sr=8-1

To si tak pár let počkám, až ho někdo bude na Aukru prodávat za stovku :) - to bych pak byl schopen zaplatit
Ale je to vymakaný co? Ta lampička se rozsvítí jen při jejím vyklopení. Měl jsem to pár dní půjčené od vojáka co byl v Afganistánu - tam to dostávali jako kulturní potřebu. :P Je to bezvadně řemeslně zpracovaný!! Podívejte se na ty obrázky dole. Je tam vidět jak je to napájené.

Analfabet

Příspěvekod Aleq » 16 bře 2012 21:01

Jen jestli to ale nevycucne baterku moc rychle, K4 ma mensi kapacitu... Krasny to ale je

Analfabet

Příspěvekod grud » 19 bře 2012 11:07

Jo to pouzdro je fakt boží ... i když já Kindle nikam nevozím .. tudíž mi stačí i obyč pouzdro ... :D
Kindle 4

Analfabet

Příspěvekod ksaar » 28 bře 2012 10:54

http://www.amazon.com/MoKo-Leather-Generation-Keyboard-NON-TOUCH/dp/B005TJMI5W

tenhle kousek patri mezi nejlepsi kindle4 pouzdra co jsem mel v ruce... na dotek velice prijemne zpracovana kuze... zavirani na magnety... lehke a pevne... spolecne s dopravou do cz pres shipito.cz to vyslo zhruba na 600kc

pro nekoho muze byt nevyhoda ze nema zabudovanou lampicku

Analfabet

Příspěvekod monikahor » 02 dub 2012 11:34

Já mám jen "obyčejné" ob Belkinu. Kindle je tam přichycen pouze gumičkami v rozích, ale cestuji s ním hodně a ještě mi nikdy z toho nevypadl.

http://www.sunnysoft.cz/zbozi/106PBE-115/belkin-kindle-4-0-pouzdro-selena-6-ruzove-f8n717cwc01.html

Analfabet

Příspěvekod MichaelaBJ » 03 dub 2012 18:33

Ja mam taky Belkin a kožený... je to lepší než ty silikonové pouzdra..

Analfabet

Příspěvekod semihoc » 10 dub 2012 11:34

Na Alze mají teď parádní levné pouzdro pro Kindle 4 viz.:

http://www.alza.cz/amazon-kindle-408-d268943.htm

Kindle se zasouvá zvrchu, takže nevypadne.

Nemám s ním zkušenosti, ale mám jej objednané. Jak dorazí, poreferuju :wink:

EDIT:
Tak pouzdro doma a po prvním dnu používání mám defekt. Natrhl se šev, který ohýbá "víko".

Celkové hodnocení: Z pouzdra jsem celkově nadšen, Kindle do něj pasuje a splňuje účel, dojem mi zkazil jen fakt, že jsem zjistil, že je natrhlé.

Výhody:
+ Pouzdro vypadá, že čtečku ochrání
+ Na omak velice příjemné
+ Lépe se v něm čtečka drží
(bez pouzdra je čtečka tenká a musím vytáčet nepřirozeně prsty, abych otočil stránku, s pouzdrem tato komplikace odpadá)
Nevýkody
- Roztrhlo se (možná jsem měl jen vadný kus, objednával jsem 3, tak se pak známých poptám, jestli mají stejný problém)
- Pouzdro smrdí (snad to půjde vyvětrat)
- Když jej otočíte vzhůru nohama a zatřepete pouzdrem, tak Kindle vypadne, proto se může stát, že Vám v batohu vycestuje z pouzdra

EDIT2:
Pouzdro reklamováno a vyměněno kus za kus a zatím drží. Jinak výše zmíněné výhody a nevýhody platí.
V novém pouzdře čtečka drží lépe, při třepání vzhůru nohama, čtečka z pouzdra nevyklouzne. Takže zase záleží asi kus od kusu, jak to Číňani sešili :wink:
Jinak jsem s pouzdrem spokojen.
Kindle 4
nedotykový

Analfabet

Příspěvekod luskoun50 » 01 črc 2012 19:42

Zdravím. Nejen z levného pouzra s Alzy vyklouzne Kindlík horem. Mám na něj Amazon Kindle 4 Guard Pro. U doktora jsem vytáhl pouzdro z tašky vzhůru nohama, Kindlík vyklouzl jak po másle a už ležel bříškem na dlaždicích. Byl to takový fofr, že jsem tam ani nestačil dát nohu.
Když jsem slyšel tu řachu, málem to se mnou šlehlo. Představa, že zase řadím cca 1000 titulů do kolekcí způsobila, že jsem chvíli plynně koktal. Naštěstí vše dobře dopadlo.
Upozorňuji, že nové pouzdro bylo docela těsné. Po čase se však tento obrněnec ochodil tak, že Kindlík nyní vyklouzne i při lehkém náklonu. A to prosím i bez třepání.

Analfabet

Příspěvekod lea64 » 30 črc 2012 17:49

Koupila jsem si levné pouzdro na Aukru, tak doufám, že se nevytáhne. Ten pád na dlaždice mně docela straší.

Analfabet

Příspěvekod lea64 » 30 črc 2012 17:52

Lampičku jsem si koupila taky, ale zatím jsem ji použila jenom jednou, nějak se mi s ní špatně manipuluje.

Analfabet

Příspěvekod svejk001 » 03 srp 2012 19:36

Jaké pouzdro na Kindle 4?????Hlavně ne z českých obchodů!Teda pokud nejste milionáři.Mám teď čerstvou zkušenost z obchodů v Plzni.Buď nemají vůbec.nebo za obyčejné pouzdro chtějí přez 600 kč!!!!!!!Přitom na dealextreme.com vyjde na 6,80 dolaru.A bez poštovného.To je rub poptávky.P.s.Pane Luskoun50,je mi moc líto vašeho Kindlíka tak nešťastně zraněného u lékaře. :twisted:

Analfabet

Příspěvekod luskoun50 » 31 srp 2012 19:20

Kindlík, bohudík zraněn nebyl. Já jsem ovšem utrpěl těžkou, přetěžkou duševní újmu. Moje oslabená psychika potřebovala lahev Tuzemáku, aby se vrátila do normálu.

Analfabet

Příspěvekod petra86 » 25 zář 2012 12:43

Já jsem si koupila pouzdro na kindle tady - www.napadite.cz/kindle-obaly - a jsem s ním hodně spokojená. Májí tam vážně pěkný pouzdra, jsou teda trochu dražší než takový ty nejlevnější, ale zase je pouzdro hezký a praktický a příjemný na dotek :D

Čtenář

Příspěvekod pepish » 25 zář 2012 18:22

Zdravím. Myslím si, že výborné pouzdro je toto:
http://www.digiknihy.cz/pouzdro-abs-safe-protect-pro-kindle-4
mám ho, není zrovna levné, ale sedí jako ulité, čtečka z něj nemá šanci vypadnout, a je tak pevné, že se nebojím o displej, že by se v tašce o něco promáčknul. Jednoznačně doporučuji pozornosti. :)

Další

Zpět na Obecné diskuze