jak to chodi na trance

Ring volný... (General Discussion)

Moderátor: Knihovníci

Moderátor

Re: jak to chodi na trance

Příspěvekod misojogi » 20 črc 2011 22:44

niekedy je najjednoduchsie a najrychlejsie
spravit sken nanovo
ako sa hadat s clovekm ktory si mysli ze robi dokonale veci
uz som to par krat robil ...

ono sa castokrat stava ze ani samotny sken od takehoto cloveka nie je moc dobry
slabo pritlacene, nakrivo strany nerozdelene na dvoje, CIS skener a tym padom rozmazane pismenka a pod .

mudry clovek si sken zazalohuje tj vyexportuje ako Dokument FR, zbali winrarom a vypali na DVD
aby ked sa nauci viac vedel spravit aj kvalitnejsi ebook a nemusel skenovat odznova ...

V Cechach ale mate literarnu postavu ktora velmi vystizne charakterizuje podobnych ludi
(ako si spominal vyssie)
vola sa Chrobak Truhlik (Brouk Pytlik)
vsade bol, vsetko videl a vsetko vie ...
:-)

.
Neviete ako spravit kvalitny ebook? Citajte!
tlacitko HLADAT
podporujem dobu hajenia tri roky pre povodne CZ SK knizky, pre preklady pol roka
digitalizujte prednostne starsie tituly

Analfabet

Příspěvekod ecc » 06 led 2013 01:51

Co si tymto chcel vlastne povedat? :/

Analfabet

Příspěvekod marsh12 » 15 led 2013 08:16

Sháním materiály pro toto téma. Kdyby kdokoliv o něčem věděl, budu vděčnej. ( Bak. práce)
Latest 100-101 dump and 642-732 braindumps practice questions delivers in depth understanding so you will pass Pass4sure 100-101 exam on time. Also see more details on Avaya best of luck.

Analfabet

Příspěvekod Andrea E. » 17 led 2013 08:41

Zkusím to ještě tady.... nevím jak postupovat, po vánocích jsem se tady registrovala (přihlašovací údaje mi přišly do outlooku), poté jsem se přihlásila na xtrance, rovněž mi asi (to už ale nevím jistě) přišlo na outlook. vše jsem si dala do oblíbených záložek, uložila hesla na PC a vesele stahovala, teď mi ale onemocnělo PC a musela jsem nechat udělat reset PC a teď nevím, jak se na xtrance dostat, pod jakým jménem apod., vše jsem měla uloženo jako automaticky přihlašovat, stáhla jsem z tama už spoustu knih a teď nevím jak dál ... Díky za rady

Zpět na Obecné diskuze