Pracovní smlouva generálního ředitele Sazky Aleše Hušáka

Ring volný... (General Discussion)

Moderátor: Knihovníci

Mudrc

Re: Pracovní smlouva generálního ředitele Sazky Aleše Hušáka

Příspěvekod Xlendi » 17 črc 2011 14:48

Já myslím, že to jsou ale nesouměřitelné kauzy. Třeba takova Grossova aféra (nebo z druhé strany i Bémovy zlodějny), kde šly peníze zclea jasně do jejich kapes, se přeci nedají srovnávat s Kalouskem vymyšlenou a na Vondru narafičenou "kauzou" Promopro, kde šlo evidentně o to, že Vondru prostě někdo lidově řečeno "očůral" a Vondra sám z toho neměl osobně ani korunu - osobně si myslím, že tam by se dalo ještě něco udělat a viníky potrestat, to by ale musel být zájem, a Kalousek má zájem jiný - aby se "zapomnělo" na jeho vlastní kauzy.

Ta tabulka mi přijde poněkud účelová. Chybí mi tam třeba kauzy pana Kalouska a lidovců na MO (namátkou Pandury, padáky), Bambergská aféra (Zeman), další socanské kauzy (Kato + Srba na MZV, Paroubkovo působení v Praze), lidovecké čunkoviny atd. O Bártovi a jeho sektě VV nemluvě. Ostatně i toho Hušáka můžete k těm hříchům ČSSD také rovnou přidat. Chybí mi tam ale třeba i komunistické aféry (namátkou Dolejš).

Je tam také pár nepřesností - u Macka nešlo o Knižní fond, ale o Knižní velkoobchod - to, zda šlo o nemorální sviňárnu, je věcí diskuse (já si třeba myslím že ano). Právně to však bylo tehdy v pořádku a byla to jeho soukromá iniciativa, která třba s jeho tehdejším členstvím v ODS vůbec nesouvisí (ne, že by to mělo velký význam, ale pro pořádek).

Zajímalo by mě, kdo tuto tabulku selektivně připravoval - podle mě někdo blízký VV nebo snad, nedej Bože, TOP09? (když se tak důsledně vynechává ten Kalousek).

Zpět na Obecné diskuze