Kindle Wifi/3G dorucovani

Ring volný... (General Discussion)

Moderátor: Knihovníci

Analfabet

Kindle Wifi/3G dorucovani

Příspěvekod kladivo » 01 bře 2011 18:16

Ahoj,

CHtel jsem se podelit o jednu zkusenost-nejdrive jsem mel Kindle Wifi, soubory na jmeno@kindle.com chodily ok, a pristaly i az na kindle. Po zakoupeni a registraci Kindle s 3G nelze pokracovat na Wifi + teto emailove adrese, aniz by clovek zadal kreditku. Musi zacit pouzivat JINOU adresu - jmeno@free.kindle.com - puvodni adresa bude po zadani kreditky fcni a po WIFI zdarma, ale pokud nebudete na wifi (nebo Wifi nenabehne dost rychle) - tak uz to z vas bude tahat 0,99USD za MB:(

Jirka

Spisovatel

Re: Kindle Wifi/3G dorucovani

Příspěvekod shaula » 01 bře 2011 18:59

To není pravda. Stačí si v Manage Your Kindle nastavit maximální limit za posílání souborů na 0 USD a budou soubory chodit nadále zdarma, pouze nebudou chodit prostřednictvím 3G, ale prostřednictvím wi-fi. Odzkoušeno právě teď, funguje. S kreditkou to nemá nic společného (i když je fakt, že jsem ji zadávala při koupi Kindlu, takže v evidenci je, takže ji to znovu zadávat nechce.) Rozhodně ale se nic nebude platit (při nastavení toho limitu, druhou variantou je tebou zmiňovaná adresa @free.kindle.com).
Kindle 3 (3G), LG KM900 Arena

Analfabet

Re: Kindle Wifi/3G dorucovani

Příspěvekod kladivo » 06 bře 2011 15:42

To je prave tim nastavenim karty. Bez karty v 1-click to proste nejde. Ja to bohuzel testoval v opacnem porad - limit na 0 + nevyplnena karta... Tak to zkusim prehodit ted, kdyz uz tam kartu mam zpet na 0...

Zpět na Obecné diskuze