Je tu niekto kto si do CR nechal poslat Kindle 3G ?

Ring volný... (General Discussion)

Moderátor: Knihovníci

Čtenář

Je tu niekto kto si do CR nechal poslat Kindle 3G ?

Příspěvekod BrAtKo » 01 lis 2010 18:01

Ahoj, prosim je tu niekto taky ? Rad by som si overil, ci naozaj na 100% nezaplatim clo a dph, kedze suma s postovnym prekracuje 200$. Mam aj dalsie informacie, ze je to skor nahoda a na nalade colnikov. Niekto iny mi zasa pisal, ze neplatil nic. Tak mam rozporuplne informacie. Rad by som teda nasiel viacero majitelov Kindle 3G. V opacnom pripade budem volit cestu nakupu v USA na hotel (je tu niekto taky ?). Dik moc.
Kindle 3 (3G) / puzdro dealextreme black / zalozka s lampickou z dealextreme

Analfabet

Re: Je tu niekto kto si do CR nechal poslat Kindle 3G ?

Příspěvekod GeorgeK » 01 lis 2010 20:45

BrAtKo píše:Ahoj, prosim je tu niekto taky ? Rad by som si overil, ci naozaj na 100% nezaplatim clo a dph, kedze suma s postovnym prekracuje 200$. Mam aj dalsie informacie, ze je to skor nahoda a na nalade colnikov. Niekto iny mi zasa pisal, ze neplatil nic. Tak mam rozporuplne informacie. Rad by som teda nasiel viacero majitelov Kindle 3G. V opacnom pripade budem volit cestu nakupu v USA na hotel (je tu niekto taky ?). Dik moc.

Mám ho doma asi 14dnů, neplatil jsem nic mimo přístroje + doprava.
Jestli je to náhoda nebo pravidlo...? Asi bude záležet i na kurzu dolaru bůči €uru...

Čtenář

Příspěvekod BrAtKo » 01 lis 2010 21:08

No na kurzu ako sa to vezme, ved limit je stanoveny v USD ci EUR, takze kurz s tym asi nepohne ci sa mylim ?

Analfabet

Příspěvekod stonecz » 02 lis 2010 11:15

S Kindle 3G nemam zkusenosti (wifi mi prijde postacujici), ale Kindle bez 3G a tedy i levnejsi nema s celniky problem. Vlastni zkusenost.

Analfabet

Příspěvekod GeorgeK » 02 lis 2010 12:38

stonecz píše:S Kindle 3G nemam zkusenosti (wifi mi prijde postacujici), ale Kindle bez 3G a tedy i levnejsi nema s celniky problem. Vlastni zkusenost.

- Chi si koupit Mercedes, mate někdo zkušenosti?
- Já mám Škodu, s Mercedesem nemám zkušenosti. Škoda mi příjde dostačující a nemám s ní problém.

Hmmm, opravdu relevantní názor :-)

Čtenář

Příspěvekod BrAtKo » 02 lis 2010 12:50

Nuz zatial teda slabota, moc tu nemame ludi s 3G verziou...takze zatial nedokazem vyhodnotit, ci to objednam do CZ, alebo skusim niekoho, kto ide na sluzobku do USA.

Čtenář

Příspěvekod roghill » 02 lis 2010 19:28

Na co 3G? Neni to jenom na kupovani a stahovani knizek od Amazonu? nevim c) jinak Kindle mam z aukra, dodavka do druheho dne a naprosta spokojenost c)

Čtenář

Příspěvekod BrAtKo » 03 lis 2010 08:12

Chapem, pokrytie signalu 3G v CZ je na velmi nizkej urovni, ale tu u nas a aj v okoli (Rakusko) je pokrytie vynikajuce a ja chcem mat na ceste maily a pristup na spravodajske servery a najma na geocaching. 3G je free na browsovanie po internet. Takze neboj sa, viem presne naco potrebujem 3G a ako ho vyuzijem najma v zahranici, kde je datovy roaming moc drahy (mam iPhone). Ale dik za info, vsetko je uz jasne, do celkovej hodnoty sa NEZAPOCITAVA POSTOVNE, tak to vojde do limitu 200$.

Zpět na Obecné diskuze